Szukasz dobrego fotografa lub kamerzysty na ślub lub imprezy okolicznościowe w Krośnie lub okolicach? Dobrze trafiłeś. Nasze usługi fotograficzne świadczymy na trenie całego Podkarpacia, a w szczególności w okolicach Krosna, Miejsca Piastowego i Dukli. Zapoznaj się z pełną ofertą fotografii ślubnej, cennikiem i pakietami ślubnymi już teraz.

Fotografia ślubna

Fotografia ślubna to wyjątkowa pamiątka na całe życie. Fotograf na wesele cicho i dyskretnie uwieczni te piękne chwile wykonując profesjonalne zdjęcia. Przymiarki sukni ślubnej, wizyta u kosmetyczki, przysięga przed ołtarzem czy sesja plenerowa to tylko niektóre momenty warte sfotografowania.

Fotograf Krosno

Krosno i okolice to teren bogaty w zachwycające zielenią parki, jeziora, zamki czy krajobrazy, na których można wykonać sesje plenerowe. Istnieje możliwość przeprowadzenia sesji studyjnej w naszym studiu fotograficznym, gdyż jako nieliczni posiadamy własne wnętrze w stylu retro.

Kamerzysta Krosno

Film z wesela to utrwalenie uczuć i emocji towarzyszących Wam w tym ważnym dniu. Nasz kamerzysta na wesele sprawi, że z czasem nagranie z Waszego ślubu, pozwoli przeżyć wszystko od nowa, by ponownie poczuć te wyjątkowe emocje.

Kamerzysta Krosno

Studio Fotos oferuje kreatywne filmy ślubne realizowane m.in w Krośnie, na Zamku w Odrzykoniu, Krasiczynie oraz Łańcucie, w Pieninach, nad Wodospadem w Iwli, w Skansenie Zalipiu, w Sandomierzu, Kazimierzu Dolnym lub w dowolnym innym miejscu wybranym przez Parę Młodą. Krosno jest pięknym miastem, które tworzy wieloletnia historia regionu oraz otaczający go Beskid Niski.

Podczas wideofilmowania wykorzystujemy profesjonalny sprzęt, dzięki czemu powstają płynne i stabilne ujęcia filmowe. Nagrania filmowe są w jakości Full HD.

Imprezy okolicznościowe

Wykonujemy także zdjęcia przyjęć okolicznościowych takich jak:

  • wesela,
  • komunie,
  • studniówki,
  • imprezy firmowe,
  • imprezy plenerowe.

Dobry fotograf ślubny to istotny element podczas tak ważnego dla Was dnia, dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Do wyboru są dwa pakiety ślubne: Fotograf oraz Fotograf i Kamerzysta. Nasza cena jest nie do przebicia!

Z nami wideofilmowanie i fotografia ślubna mogą być profesjonalne !!!

Posiadamy wolne terminy na 2020, 2021 i 2022!
Zadzwoń i sprawdź czy posiadamy wolny termin

Zadzwoń: 508 648 682