Szukasz dobrego fotografa lub kamerzysty na ślub lub imprezy okolicznościowe w Krośnie lub okolicach? Dobrze trafiłeś. Nasze usługi fotograficzne świadczymy na trenie całego Podkarpacia, a w szczególności w okolicach Krosna i Jasła. Zapoznaj się z pełną ofertą fotografii ślubnej, cennikiem i pakietami ślubnymi już teraz.

Fotografia Ślubna Krosno

Fotografia ślubna to wyjątkowa pamiątka na całe życie. Fotograf cicho i dyskretnie uwieczni te piękne chwile wykonując profesjonalne zdjęcia. Przymiarki sukni ślubnej, wizyta u kosmetyczki, przysięga przed ołtarzem czy sesja plenerowa to tylko niektóre momenty warte sfotografowania. Krosno i okolice to teren bogaty w zachwycające zielenią parki, jeziora, zamki czy krajobrazy, na których można wykonać sesje plenerowe. Istnieje możliwość przeprowadzenia sesji studyjnej w naszym studiu fotograficznym, gdyż jako nieliczni posiadamy własne wnętrze w stylu retro.

Imprezy okolicznościowe w Krośnie

Wykonujemy także zdjęcia przyjęć okolicznościowych takich jak:

  • wesela,
  • komunie,
  • studniówki,
  • imprezy firmowe,
  • imprezy plenerowe.

Dobry fotograf na ślub to istotny element podczas tak ważnego dla Was dnia, dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Do wyboru są dwa pakiety: Fotograf oraz Fotograf i Kamerzysta.

Posiadamy wolne terminy na 2020, 2021 i 2022!
Zadzwoń i sprawdź czy posiadamy wolny termin

Zadzwoń: 508 648 682